BYLINKY VE ŠD

BYLINKY VE ŠD Bylinkové odpoledne Paní vychovatelky ve školní družině si pro děti v prvním týdnu nového roku připravily bylinkové odpoledne. Bylinky jsou pro naše zdraví v těchto zimních měsících důležitým pomocníkem při prevenci a léčbě chorob, hlavně bez voňavých čajíčků se neobejdeme. Děti poznávaly sušené bylinky, učily se, jak každá bylinka voní a na co pomáhá. Vařily se čaje a každý si vyrobil voňavý pytlíček plněný bylinkami, které jsme v létě nasbírali a nasušili na školní zahradě. Vydáno: 22. 01. 2023 | Autor: Pavlína Petrušková

Datum vložení: 22. 1. 2023 8:00
Datum poslední aktualizace: 14. 10. 2024 9:26
Autor: Správce Webu